MAROKO – MAGICZNE POŁUDNIE 8-14.XII.2015- 6 NOCY

Koszt za noclegi, samochód, paliwo i śniadania to 1099 zł/os. Przeloty kupujemy we własnym zakresie. Koszt ok 150eur/Gdańsk, ok 140eur/Warszawa (służymy pomocą w zakupie).
1. Wyprawa na pobliskie gejzery. Nocleg Aglou Plage w grotach w klifie.
2. Oglądanie zachodu słońca na Legzire. Nocleg w pobliżu Legzire. Dla chętnych lot paralotnią z Legziry na plażę.
3. Przejazd na Plage Blanche przez stary francuski fort z czasów legii  – po drodze obiad w ruinach starego fortu. Powrot na wieczór do Sidi Ifni – nocleg. Wieczorem targ rybny.
4. Wyprawa w góry do Amtoudi  – nocleg w Amtoudi. Po drodze można zakupić oryginalny argan.
5. Powrót do Sidi Infi. Przeloty paralotnią- dla chętnych. Wieczorek pożegnalny w hotelu (kolacje i lokalna orkiestra koszt okolo 15e/os)

Koszt lotów paralotnią w Maroko tylko 40 euro/os/ok 30min

 

Zapraszamy wszystkich do wspólnego odkrywania magicznego miejsca jakim jest Maroko. Poznacie prawdziwe oblicze tego pięknego kraju. Ze względu na klimat miejsce Sidi lfni stanowiące naszą bazę wypadową jest idealnym miejscem do wypoczynku.

W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc:

Legzira plaża z majestatycznymi czerwonymi łukami skalnymi

40_big

Aglou Plage – wielka piaskownica dla dużych dzieci. Piękna biała plaża u podnóża klifu z mieszkalnymi jaskiniami. Piękne miejsce gdzie zasypiając można usłyszeć całym sobą szum oceanu, wykąpać się w kilkumetrowych falach, pozbierać z tubylcami małże, polatać godzinami paralotnią, pobiegać po pustej plaży …

1137665166_91739fc887

Tiznit – miasto srebra ze starą mediną

tiznit

Guelmim – wrota pustyni (w okolicy oaza i wody termalne)

guelmim-morocco-1

Plage Blanche – 6 kilometrowa plaża z białymi wydmami,

Plage-blanche

Amtoudi – wąwóz w górach gdzie można się poczuć jak w zagubionym raju. Ten kanion można uważać za perełkę w naszym repertuarze – przypomina zagubiony raj ze śpiewającymi ptakami, rybami pływającymi w oczkach wodnych i niesamowitymi formacjami skalnymi a to wszystko przy znikomym ruchu turystycznym. Wspaniałe miejsce 🙂

amtoudi_gumpen

To wszystko i jeszcze wiele więcej miejsc jesteśmy Wam w stanie pokazać od najlepszej strony.