O Nas

Organizacja Wypraw to niezwykłe biuro podróży.

Specjalizujemy się w wyprawach, gdzie plan weryfikowany jest na bieżąco w zależności od warunków klimatycznych i komunikacyjnych panujących w danym kraju.
Na naszej stronie znajdziecie zapowiedzi kolejnych planowanych wypraw, zapoznając się z ich wstępnym zarysem oraz szacowanym kosztem. Jednak w trakcie wyjazdu plan może ulec zmianie z wyżej wymienionych powodów.
Staramy się aby każda wyprawa była niepowtarzalna – to Wy tworzycie klimat tych wyjazdów. Często macie również wpływ na ostateczny przebieg trasy. To właśnie dzięki temu jesteśmy jedyni w swoim rodzaju bo czujecie się jak w domu, stajecie się częścią naszej rodziny !!!

Pragniemy podzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem i zabrać Was w najpiękniejsze miejsca świata.

Wśród niezwykle gościnnych ludzi z różnorodnych grup etnicznych, gwarantujemy zniewalające piękno krajobrazu. Na jakiś czas oderwiemy się od cywilizacji i wprowadzimy się w błogie nastroje, które przeniosą w mistyczny świat kontemplacji, marzeń i duchowego relaksu.
Niejednokrotnie „podejrzymy” zastaną rzeczywistość, historię, gdzie tętnią niezapomniane emocje, a czas zatrzymał się kilka wieków temu. Usłyszymy legendy, które na długo pozostaną w pamięci każdego z Nas.
Wspólnie pokonamy wiele klasycznych tras, ale także wiele nowych – które to wiodą przez regiony rzadko uczęszczane przez turystów.

W sezonie zimowym organizujemy wyjazdy snowboardowo-narciarskie we włoskie Alpy do kameralnych ośrodków gdzie bez tłumu narciarzy i kolejek do wyciągów na trasach do długości 8km oddacie się bezgranicznie białemu szaleństwu.

Na każdą wyprawę lecimy z Wami.

Jednym słowem czeka nas niezapomniana PRZYGODA !!!

Zapraszamy po kolejną porcję przygód – ruszaj z nami odkrywać ŚWIAT!